Logo

Web o D/S, BDSM a touze po submisivitě
Seznamka pro submisivní a jejich dominantní protějšky

Hledáte lásku nebo flirt, ve kterém byste mohli relizovat své submisivní já? Můžete využít seznamky.

 

Muž, 35, PrahaDominantní samec hledá subinku. Ukážu ti přesně, kde je tvé místo?

Kontakt: naturel@post.cz

 

Žena, 26 let, Ústecký krajNezkušená subinka,kterou lákají výprasky,bičování,ponižování atd.Hledá protějšek.Věk ideálně 45-55let.Na stavu až tolik nezáleží.Samozřejmně bez sexu.

Kontakt: A.Weisingerova@seznam.cz

 

Muž, 46 let, Plzeňský krajahoj, jsem dominantní a hledám dívku,ženu na vztah ds, jsem normální a jsem pro to se navšem domluvit, díky za odpo, nejlépe z pm a okolí, já 186/86 sš mající své bydlení.

Kontakt: tojsemtojsem@seznam.cz

 

Muž, 43 let, Moravskoslezský krajHledam prisnou baculatou Pani-velka prsa,zadek,silne paze a stehna, kterou vzrusuje brutalne bicovat naheho muze,sedat mu na oblicej,curat do pusy. Pavel 43/175/82, Ostrava

Kontakt: pavel.bdsm@seznam.cz

 

Muž, 46 let, PrahaDobrý den jsem 46 lety otrok z Prahy který by rád nasel sve misto a uplatnění

Kontakt: otrok68@centrum.cz

 

Muž, 55, PrahaSubmisivní muž hledá dominantní paní(40a víš),která ví jak zacházet se začátečníkem.Nehledám ulet na jeden den,aledlouhodbou výchovu.Simpatie a přirozená dominance má přednost.

Kontakt: mimisak@seznam.cz

 

Muž, 48, VysočinaZačínající dominant hledá subinku na dlouhodobý vztah.

Kontakt: djroman2@email.cz

 

Žena, 44, Pardubický krajHledám touto cestou bisexuální Paní, štíhlejší postavy a pevných prsou, ve věku 30-50, která by vycvičila začínající subinku menší postavy, větších prsou a pevného zadečku pro trojku s mým Pánem. Více mailem.

Kontakt: milfsub44@gmail.com

 

Muž, 39, Pardubický krajZkušený switch 39/181 hledá inteligentní switch nebo dominantní ženu s oblibou bondage, SM, případně latex, klinik. Vždy až po důvěře. Ozvi se.

Kontakt: trib111@yahoo.com

 

Muž, 43, Jihomoravský krajHledám ženu z Brna, která si ze mne udělá svou milenku. Budu se muset obléct do dámského prádla a popřípadě i šatů a budu se muset chovat jako žena. Potom ji budu muset jazykem laskat, prstama hladit až do jejího orgasmu. Najdu?

Kontakt: Mojeosobni@seznam.cz

 

Žena, věk neuveden, PrahaJsem nezkušená subinka a hledám serizního muže, který je dom a zasvětí mě. Hledám netradiční pojetí, napište.

Kontakt: lucie25@seznam.cz

 1   2   3   4   5   6   

Vložit inzerát:

Inzerát vložte vyplněním formuláře.

Pohlaví:            


Věk :           


Kraj :           


Kontakt :             


Text :Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Chcete přiložit foto? Pak zašlete text inzerátu včetně foto na info@subinky.eu.
Subinky - Web o D/s, BDSM a submisivních ženách      Email: info@subinky.eu